Оголошено конкурс на проведення наукових і науково-технічних (експериментальних) робіт за бюджетною програмою «Підтримка розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень» (КПКВК 6541230) на 2023–2024 роки

Print
Published on Tuesday, 27 September 2022 Written by Юлія Антоненко

nasu pic1

Конкурс проводиться з метою відбору та реалізації актуальних наукових і науково-технічних робіт установ НАН України, спрямованих на вирішення проблем оборони і національної безпеки України, її відновлення у повоєнний час, за такими пріоритетними напрямами, затвердженими постановою Президії НАН України від 21.09.2022 №279 «Про проведення конкурсу наукових і науково-технічних (експериментальних робіт за бюджетною програмою КПКВК 6541230 на 2023-2024 роки»:

Секція фізико-технічних і математичних наук НАН України:

  1. Математичне моделювання, методи та інформаційно-комунікаційні технології розв’язання важливих для оборони і безпеки держави проблем, включаючи задачі кібербезпеки.
  2. Механіка та технології ракетно-космічних, авіаційних і енергетичних систем, механіка матеріалів та конструкцій.
  3. Технології (зокрема, квантові) одержання, з’єднання та діагностики інноваційних матеріалів і систем для потреб стратегічних галузей промисловості, оборони та медицини.
  4. Технології пошуку, видобутку, переробки та використання критичних корисних копалин, проблеми оцінювання, збереження та повоєнного відновлення довкілля.
  5. Технології тепло-, електро- та атомної енергетики для забезпечення енергетичної безпеки України. 

Умови проведення конкурсу 

Участь у конкурсі можуть брати лише підрозділи установ НАН України, які за результатами оцінювання ефективності діяльності установи віднесені до категорії А. 

Строк виконання наукових і науково-технічних робіт має становити від одного до двох років. Обсяг фінансування однієї наукової, науково-технічної роботи має становити не менше 3,5 млн. грн на рік.

 Приймання та реєстрація заявок на участь у конкурсі здійснюються секціями НАН України відповідно до зазначених пріоритетних напрямів до кінця робочого дня 14 листопада 2022 року.

Детальна інформація про умови конкурсуCopyright © 1998-2015 Оголошено конкурс на проведення наукових і науково-технічних (експериментальних) робіт за бюджетною програмою «Підтримка розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень» (КПКВК 6541230) на 2023–2024 роки - Institute of Radio Astronomy of NASU. All Rights Reserved.
Contact to administrator