Оголошено конкурс на проведення наукових і науково-технічних (експериментальних) робіт за бюджетною програмою «Підтримка розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень» (КПКВК 6541230) на 2023–2024 роки

Друк
Опубліковано: Вівторок, 27 вересня 2022 Автор: Юлія Антоненко

nasu pic1

Конкурс проводиться з метою відбору та реалізації актуальних наукових і науково-технічних робіт установ НАН України, спрямованих на вирішення проблем оборони і національної безпеки України, її відновлення у повоєнний час, за такими пріоритетними напрямами, затвердженими постановою Президії НАН України від 21.09.2022 №279 «Про проведення конкурсу наукових і науково-технічних (експериментальних робіт за бюджетною програмою КПКВК 6541230 на 2023-2024 роки»:

Секція фізико-технічних і математичних наук НАН України:

  1. Математичне моделювання, методи та інформаційно-комунікаційні технології розв’язання важливих для оборони і безпеки держави проблем, включаючи задачі кібербезпеки.
  2. Механіка та технології ракетно-космічних, авіаційних і енергетичних систем, механіка матеріалів та конструкцій.
  3. Технології (зокрема, квантові) одержання, з’єднання та діагностики інноваційних матеріалів і систем для потреб стратегічних галузей промисловості, оборони та медицини.
  4. Технології пошуку, видобутку, переробки та використання критичних корисних копалин, проблеми оцінювання, збереження та повоєнного відновлення довкілля.
  5. Технології тепло-, електро- та атомної енергетики для забезпечення енергетичної безпеки України. 

Умови проведення конкурсу 

Участь у конкурсі можуть брати лише підрозділи установ НАН України, які за результатами оцінювання ефективності діяльності установи віднесені до категорії А. 

Строк виконання наукових і науково-технічних робіт має становити від одного до двох років. Обсяг фінансування однієї наукової, науково-технічної роботи має становити не менше 3,5 млн. грн на рік.

 Приймання та реєстрація заявок на участь у конкурсі здійснюються секціями НАН України відповідно до зазначених пріоритетних напрямів до кінця робочого дня 14 листопада 2022 року.

Детальна інформація про умови конкурсуCopyright © 1998-2015 Оголошено конкурс на проведення наукових і науково-технічних (експериментальних) робіт за бюджетною програмою «Підтримка розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень» (КПКВК 6541230) на 2023–2024 роки - Радіоастрономічний інститут НАН України. All Rights Reserved.
Contact to administrator