Вишивка стрічками

Друк

  Вишивка стрічками - це досить цікаве заняття.Ptashnik-2
  Історія цієї техніки сходить до стародавніх англосаксонських традицій. В епоху рококо вишивка стрічками оформилася в самостійний вид елегантного рукоділля, який став таким привабливим не тільки тому, що його техніка дозволяла вишити об'ємний малюнок, але ще й тому, що він виглядав дуже реалістично.
  Розквіт вишивки стрічками припав на 70-ті роки XIX сторіччя.
  Стиль модерн, який вступив у свої права на початку XX століття, сприяв піднесенню декоративно-прикладного мистецтва. До середини XX століття інтерес до всіх видів рукоділля помітно знизився. Але протягом кількох останніх десятиліть спостерігається відродження вишивки, в тому числі і стрічками. Вишиті стрічками речі нікого не залишать байдужими.
  Ви можете оформити кімнату додавши елементи декору, що додають їй більше життя і характеру. Це можуть бути вишиті картини на стіні, розкидані декоративні подушки, оригінально оформлена рамка сімейної фотографії або дзеркала.
  У нашому інституті є співробітниця, яка досягла глибокого розуміння цього незвичайного рукоділля. Вона вкладає у свої картини любов, працю, позитивну енергетику, індивідуальність.

Людмила Григорівна Пташник - інженер відділу Космічної радіофізики (№ 16) і майстер з вишивки стрічками. На даній сторінці представлені деякі роботи Людмили Григорівни, але, насправді, кількість її робіт вже давно переступила за сотню. З її творчістю можна ознайомитись на її сайті: http://suveniryotludmily.wix.com/look.

 

View the embedded image gallery online at:
http://rian.kharkov.ua/index.php/uk/ribbon-ua#sigFreeId45855b665c

Copyright © 1998-2015 Вишивка стрічками - Радіоастрономічний інститут НАН України. All Rights Reserved.
Contact to administrator