ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференції «ІІ Шкловські читання «Проблеми сучасних природничо-математичних наук та методик їх викладання»»

Печать
Опубликовано 14.09.2020 Автор: Юлія Антоненко

logognpu m-408 iШановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі  ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «ІІ Шкловські читання «Проблеми сучасних природничо-математичних наук та методик їх викладання»».

Конференція відбудеться 28–29 жовтня 2020 року на базі факультету природничої і фізико-математичної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • Досягнення сучасної фізики й астрономії.
  • Актуальні проблеми розвитку освіти і науки.
  • Актуальні питання методики навчання природничих дисциплін.
  • Традиційні й інноваційні методики навчання математичних дисциплін.
  • Інформаційно-комунікаційні технології в освіті й науці.
  • Теорія і методика розвитку творчості майбутнього вчителя у закладах вищої освіти.

Офіційні мови конференції: українська, англійська.

Форма участі: заочна (дистанційна). Заочна участь в інтернет-конференції передбачає отримання сертифіката учасника, публікацію тез (до 2 сторінок) в електронному збірнику, що буде розміщений на сайті університету.

Вартість участі у конференції: безкоштовно. 

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

Заявку про намір узяти участь у конференції необхідно надіслати на адресу оргкомітету ( Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ) до 28 вересня 2020 року;

тези доповіді на цю саму адресу ( Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ) – до 10 жовтня 2020 року.Copyright © 1998-2015 ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференції «ІІ Шкловські читання «Проблеми сучасних природничо-математичних наук та методик їх викладання»» - Радиоастрономический институт НАН Украины. All Rights Reserved.
Contact to administrator