СЕМІНАР(online) НДІ астрономії ХНУ 30 червня 2020 р.

Print
Published on Tuesday, 30 June 2020 Written by Юлія Антоненко

astronМІНАР(Online)

НДІ астрономії ХНУ 30 червня 2020 р., вівторок15:15

НДІ астрономії ХНУ 02 липня 2020 р., четвер15:15 

Корохін Віктор “Визначення складу місячного ґрунту за
спектрофотометричними даними”:
Частина 1. "Нелінійне спектральне змішування" (2020.06.30) [60 хв.]
Частина 2. "Використання машинного навчання" (2020.07.02) [60 хв.] 

 

Обговорення на ФБ:
 
Сторінка семінару:
 
Abstract

Частина 1. “Нелінійне спектральне змішування”.
В першій частині презентації буде зроблений короткий огляд моделі нелінійного спектрального змішування (Shkuratov et al., 1999) та розглянуті аспекти її практичного використання для визначення складу місячного ґрунту за спектрофотометричними даними на прикладі зразків і спектрів LSCC та даних орбітального картуючого спектрографа M3 космічного апарату Chandrayaan-1.

Частина 2. “Використання машинного навчання”.
У другій частині буде продемонстроване використання методів машинного навчання (ML) на основі штучний нейронних мереж (ANN) та моделі нелінійного спектрального змішування (Shkuratov et al., 1999) для картування параметрів складу місячного ґрунту (розмір зерна, ступінь зрілості, концентрація базових мінеральних компонентів) за даними орбітального картуючого спектрографа M3 космічного апарату Chandrayaan-1. 

Матеріали роботи є корисними для визначення за спектрофотометричними даними складу ґрунту не тільки Місяця, а й інших космічних тіл з реголітоподібними поверхнями.
-----
Семінар буде проводитися онлайн на базі Skype. 
За пів години до початку (тобто о 14:45) презентації я викладу у ФБ в коментарях до події на надішлю у net.list посилання на нараду-онлайн.

Треба буде на неї "клікнути". Якщо в вас є Skype, то браузер запропонує вам відкрити його. Так і зробіть.

Якщо і вас нема ні акаунта, ні клієнта Skype, то ви зможете прийняти участь в онлайн-нараді прямо у браузері. Для цього натисніть кнопку "Join as guest". Після цього наберіть ваше ім'я в полі "Enter your name" і натисніть кнопку "Join".
Не забудьте при першому запуску надати дозвіл на використання камери і мікрофона. При кожному наступному вході не забудьте вмикати мікрофон та камеру :)
----
Трансляції у ФБ не буде.

Copyright © 1998-2015 СЕМІНАР(online) НДІ астрономії ХНУ 30 червня 2020 р. - Institute of Radio Astronomy of NASU. All Rights Reserved.
Contact to administrator