Вебінари Clarivate у листопаді 2023 року

Print
Published on Wednesday, 22 November 2023 Written by Юлія Антоненко

clarivateШановні колеги!

Запрошуємо на вебінари українською мовою від Clarivate.

23 листопада
Тема: Бази на платформі Web of Science
Тези
: На сьогодні на платформі Web of Science розміщено 17 баз даних. Частіше ми працюємо з Web of Science Core Collection. На вебінарі коротко ознайомимося з іншими базами і чим вони можуть бути корисні науковцю. Зокрема Derwent Innovations Index, Регіональні індекси наукового цитування, MedLine. Відповіді на ваші питання.
Час 10:15–11:15
Реєстрація


https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_nFRW3_pgRFix-zxcwqO4Vw
 

30 листопада
Тема: Research Smarter Представляємо два нових індекси на платформі Web of Science: ProQuest Dissertations & Theses Citation Index та Preprint Citation Index
Тези
: Нещодавнє додавання ProQuest Dissertations & Theses Citation Index та Preprint Citation Index до платформи Web of Science пропонує комплексне рішення для пошуку журналів, дисертацій та дисертацій, препринтів та інших ресурсів на одній платформі. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як два нових індекси пропонують оптимізований шлях для дослідників, надаючи більш повне уявлення про дослідницький ландшафт.
Час 10:15–11:15
Реєстрація

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_9jUxAUufR-GDMsmi8VY3zgCopyright © 1998-2015 Вебінари Clarivate у листопаді 2023 року - Institute of Radio Astronomy of NASU. All Rights Reserved.
Contact to administrator