Засідання Вченої ради 19.12.2012

Print
Published on Friday, 14 December 2012 Written by А.П. Удовенко

19 грудня 2012 р  о  10-00 

ВЧЕНА РАДА

Радіоастрономічного інституту НАН України

Актовий зал РІ НАН України, вул. Червонопрапорна, 4

Порядок денний:

1. Звіти з НДР:

1.1. "Проведення наземно-космічних радіоастрономічних  досліджень (Науково-технічне та методичне забезпечення наземно-космічних експериментів)"

(ІНТЕРФЕРОМЕТР) Доповідач : Коноваленко О.О.

1.2. "Розробка та впровадження елементів і систем великих декаметрових антен ” (ФАВОРИТ-2).  Доповідач : Коноваленко О.О.

1.3. "Створення додаткових елементів і систем гігантського українського радіотелескопа і радіоастрономічні дослідження з їх використанням” (РАДІОТЕЛЕСКОП-12). Доповідач : Коноваленко О.О.

1.4 "Генерація випромінювання і прискорення частинок в магнітосферах планет-гігантів і в корональних магнітних арках" (ПЛАНЕТА). Доповідач : Захаренко В.В.

1.5. "Адаптація грід-інфраструктури РІ НАНУ до передачі та обробки великих масивів радіоастрономічних даних" (GRID12). Доповідач: Захаренко В.В.

1.6. "Дослідження коливань великої амплітуди у астрофізичних молекулах методами спектроскопії високого розподілення у газовій фазі: ТГц апаратура, квантово-механічне моделювання та бази даних для Herschel, ALMA, SOFIA". 1-й етап: "Дослідження мікрохвильових спектрів астрофізичних молекул: метилформіат, метиламін, ацетальдегід". (ЛІЛЬ). Доповідач : Ілюшин В.В.

2. Затвердження тем кандидатських дисертацій та індивідуальних планів аспірантам прийому 2012 року, звітів і індивідуальних планів аспіранту Смірнову І.О.

3. Поточні питання.


Copyright © 1998-2015 Засідання Вченої ради 19.12.2012 - Institute of Radio Astronomy of NASU. All Rights Reserved.
Contact to administrator