Астрономічна школа молодих вчених, Кіровоград, Україна, 29 – 31 травня 2014 р.

Print
Published on Monday, 31 March 2014 Written by Удовенко А.П.

Астро Школа молодыхМіністерство освіти і науки України, Українська астрономічна асоціація, Національний авіаційний університет, Кіровоградський державний педагогічний університет проводять

Міжнародну наукову конференцію - Астрономічну школу молодих вчених.
Україна, Кіровоград, 29 – 31 травня 2014 р.

ПЕРШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ. Наукові напрямки конференції:
1. Проблеми космології і космогонії.
2. Фізика тіл Сонячної системи.
3. Будова та еволюція зірок та зоряних систем.
4. Космічна геодезія та гравіметрія.
5. Геоінформаційні системи і аерокосмічна розвідка територій.
6. Динаміка систем змінної маси і космонавтика.


    Участь у конференції можуть брати науковці, викладачі вузів, аспіранти, вчителі, студенти, учні. Для цього їм необхідно надіслати електронною поштою тези доповідей і реєстраційні форми до 23 травня 2014 р. на адресу наукового комітету. 

       Програма і тези доповідей будуть надруковані до початку конференції. Тези українською, російською або англійською мовою. Обсяг тез – до 1 стор. Публікації наукових доповідей будуть здійснюватися в журналі “Вісник Астрономічної школи”, який визнаний ВАК України фаховим.
Термін подання матеріалів у “Вісник Астрономічної школи” – до 1 серпня 2014 р. за адресою наукового оргкомітету. Доповіді на замовлення (лекції) – до 16 стор., для всіх інших – до 8 стор.


| Forgot your password? | Forgot your username? | Create an account |
Copyright © 1998-2015 Астрономічна школа молодих вчених, Кіровоград, Україна, 29 – 31 травня 2014 р. - Institute of Radio Astronomy of NASU. All Rights Reserved.
Contact to administrator