Запрошення до публікацій в "Українському метрологічному журналі"

Print
Published on Tuesday, 01 September 2015 Written by Удовенко А.П.

Лого Ін-т метрології

     Редакція «Українського метрологічного журналу» – першого в Україні спеціалізованого науково-технічного видання з метрології, заснованого ННЦ «Інститут метрології» в 1995 році, – запрошує до співпраці авторів.
Видання зареєстровано у Вищій атестаційній комісії (ВАК) України Постановою президії ВАК від 18.11.2009 р. № 1-05/5. Мови журналу: українська та російська; англійською – зміст та анотації статей.

   «Український метрологічний журнал» може зацікавити кожного фахівця, професійна діяльність якого пов’язана з вимірюваннями або забезпеченням єдності вимірювань. На сторінках видання для широких кіл науковців, викладачів, промисловців, представників влади розміщується найповніша та найновіша інформація зі сфери метрології, а саме: законодавчих основ метрології, методів і засобів вимірювань в окремих галузях, еталонів, зразків засобів вимірювальної техніки, стандартних зразків, фундаментальної та теоретичної метрології, стандартизації, сертифікації, захисту прав споживачів, міжнародного співробітництва, технічних та довідкових даних про засоби вимірювання.

     Періодичність виходу журналу – 1 раз на квартал. Електронну версію журналу розміщено на сайті НБУ ім. В.І. Вернадського НАН України www.nbuv.gov.ua/portal/natural/Umlzh/index.html

Електронна адреса видання This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   тел. (057) 704-98-43).

Друк статей здійснюється безкоштовно. Правила їх оформлення наведено в додатку.


| Forgot your password? | Forgot your username? | Create an account |
Copyright © 1998-2015 Запрошення до публікацій в "Українському метрологічному журналі" - Institute of Radio Astronomy of NASU. All Rights Reserved.
Contact to administrator