Виставка наукової фотографії «Мистецтво науки», з 12 жовтня по 15 листопада, Харків

Print
Published on Monday, 05 October 2015 Written by Удовенко А.П.

   Мистецтво науки-1

     З 16 жовтня по 15 листопада у Platinum plaza, (вул. Сумська, 72, ст.м. Університет) пройде виставка наукової фотографії «Мистецтво науки», яку Рада молодих вчених НАН України та Північно-східний науковий центр НАН та МОН України приурочили до Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку.

     «Мистецтво науки» - це більше 30 широкоформатних зображень мікро- та макросвіту, отриманих українськими вченими НАН України з використанням найсучаснішого обладнання.
Ви отримаєте можливість зазирнути у дивовижний світ науки та побачити здобутки українських науковців. Найважливішим у цих картинах є велика наукова складова. Відвідувачі можуть побачити як виглядає Український Т-подібний радіотелескоп 2-ої модифікації, що знаходиться у Харківській області, спектри радіовипромінювання Сонця.
     Ініціатором проведення виставки «Мистецтво науки» у Харкові є  Рада молодих вчених НАН України, співорганізатор - Північно-східний науковий центр НАН та МОН України, головний партнер - Національна академія наук України.
     Вхід на виставку - безкоштовний.
     Пiдтримаємо наших учасникiв виставки від Радіоастрономічного інституту НАН України!


| Forgot your password? | Forgot your username? | Create an account |
Copyright © 1998-2015 Виставка наукової фотографії «Мистецтво науки», з 12 жовтня по 15 листопада, Харків - Institute of Radio Astronomy of NASU. All Rights Reserved.
Contact to administrator