Upcoming changes to Google+ for RI NANU

Print
Published on Thursday, 31 January 2019 Written by Yuriy
Внизу сообщение от сервиса Гугл.  Если вы не понимаете, о чем речь, скорей всего, к вам это не относится (лично я понимаю, мягко говоря, не все). Ваш системный администратор.
Логотип Google

Шановний адміністраторе!

Як ми вже повідомляли в грудні 2018 року, некомерційна версія Google+ припинить роботу у квітні 2019 року. Тому вже 4 лютого 2019 року клієнти G Suite можуть помітити зміни в Google+ (деякі з них наведено нижче). Додаткову інформацію та детальну хронологію змін можна переглянути в довідковій статті. Запровадивши ці зміни, ми зможемо зосередитися на корпоративних функціях і покращенні Google+ для клієнтів G Suite.

Ми видалятимемо вміст з особистих облікових записів Google+ протягом кількох місяців. Користувачі G Suite бачитимуть деякий вміст із таких облікових записів, доки ми не видалимо некомерційну версію Google+.

Як зміни в Google+ вплинуть на Вашу організацію

Нижче наведено деякі зміни, які можуть помітити користувачі після припинення роботи некомерційної версії Google+.

  • Спільноти, які не належать до домену та в яких немає принаймні одного власника з обліковим записом G Suite, буде видалено. Крім того, Ваші користувачі більше не зможуть створювати загальнодоступні спільноти за межами Вашого домену.
  • Сторінки Google+, події та поле профілю Google+ з описом буде видалено для користувачів G Suite і некомерційної версії.
  • Раніше, коли клієнти припиняли користуватися G Suite, деякі з них (наприклад, користувачі G Suite для навчальних закладів) могли продовжити працювати з Google+. Відтепер після скасування підписки на G Suite вміст усіх клієнтів позначатиметься для видалення.
  • Вміст особистих облікових записів Google+ буде видалено. Користувачів цих облікових записів також буде вилучено з кіл і спільнот.
  • Щоб дізнатися про зміни функцій Google+, таких як колекції, кола, пошук, створення персональних URL-адрес і коментування в Blogger та на інших сайтах, перегляньте цю довідкову статтю.

Потрібні дії

Попросіть користувачів виконати наведені нижче дії.

  1. Нову версію додатка Google+ для Android буде випущено 22 лютого 2019 року. Клієнтам G Suite із пристроями Android потрібно оновити цей додаток до 7 березня 2019 року, щоб і далі користуватися Google+ на мобільних пристроях. Старі версії додатка більше не підтримуватимуться.
  2. Якщо Ваші користувачі володіють спільнотами або модерують їх за межами Вашого домену й там є матеріали, які вони хотіли б зберегти, такий вміст слід завантажити до квітня 2019 року. Якщо вони завантажать дані зараз, то отримають посилання на публікації спільноти. На початку березня 2019 року можна буде завантажувати дані, зокрема текст, фотографії та інформацію про авторів для всіх публікацій у загальнодоступних спільнотах.
  3. Сторінки Google+ і події буде видалено для користувачів G Suite і некомерційної версії Google+. Якщо є вміст, який Ваші користувачі хотіли б зберегти, його слід завантажити до квітня 2019 року. Щоб зберегти описи користувачів у Google+, завантажте дані їхніх профілів.
  4. Гаджети Google+ у класичній версії Google Сайтів припинять роботу із 7 березня 2019 року, тож Ви й Ваші користувачі можете їх вилучити. Вбудовані функції Google+ у новій версії Google Сайтів працюватимуть і далі.
  5. Учасники програми бета-тестування сервісів Google Play для всіх можуть помітити проблеми з додатками Google, такими як Gmail і Hangouts, через припинення роботи некомерційної версії Google+. Щоб уникнути збоїв у роботі сервісів, користувачі G Suite можуть вийти з програми бета-тестування.

Щоб дізнатися більше, перегляньте цю довідкову статтю, що періодично оновлюється, або зверніться до служби підтримки G Suite і вкажіть номер проблеми: 123433241.

З повагою,

Команда Google

| Forgot your password? | Forgot your username? | Create an account |
Copyright © 1998-2015 Upcoming changes to Google+ for RI NANU - Institute of Radio Astronomy of NASU. All Rights Reserved.
Contact to administrator