Гранты молодым ученым - 2013

Print
Published on Wednesday, 03 April 2013 Written by Младенов Павел

До уваги молодих учених!


Рада молодих вчених і дослідників Радіоастрономічного інституту НАН України оголошує конкурс на грант для участі у наукових конференціях молодих вчених інституту на 2013 рік.

  Grant  Переможець конкурсу отримує від адміністрації РІ НАН України фінансову підтримку для участі у науковій конференції або молодіжній школі: оплата транспортних витрат в межах України та добові.
    Молоді вчені та дослідники, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні в термін до 18 квітня 2013 року подати до Ради молодих вчених і дослідників такі документи:
    • заяву конкурсанта (ПІБ, контактні данні, посада) (у вільній формі);
    • підготовлені тези доповіді. Прохання, виділити своє прізвище в переліку авторів;
   • коротку анотацію (у вільній формі, кілька рядків), яка містить відомості про особистий внесок здобувача у роботу; актуальність, практичне значення отриманих саме ним результатів.
    Вік авторів, які подають на конкурс доповіді, не повинен перевищувати 35 років. Після 18 квітня буде оголошена дата засідання Ради молодих вчених РІ НАНУ, де буде заслухано підготовлені презентації конкурсантів. Відрядження лауреата буде оформлено після отримання ним запрошення або іншого документа, що засвідчує його участь у роботі наукової конференції (молодіжної школи).
    З питаннями можна звертатися до членів Ради молодих вчених. Контакти, положення про діяльність Ради та зразок заяви на участь у конкурсі є на сторінці Ради за адресою - http://rian.kharkov.ua/index.php/ru/staff-smu
    Документи подавати:

  - Корпус РІ НАНУ вул. Ак. Проскури, 12 – Младьонову П.Л., кімн. 35.
  - Корпус РІ НАНУ вул. Червонопрапорна, 4 – зав. науково-техн. бібліотеки РІ НАНУ, Захаренко Л.М.


 Рада молодих вчених і дослідників Радіоастрономічного інституту НАН України


 


Copyright © 1998-2015 Гранты молодым ученым - 2013 - Institute of Radio Astronomy of NASU. All Rights Reserved.
Contact to administrator