Конкурс на фінансову підтримку наукових колективів за грантами міжнародних програм, фондів, центрів та за науковими проєктами, які брали участь у конкурсах міжнародних програм

Друк
Опубліковано: Четвер, 03 лютого 2022 Автор: Юлія Антоненко

nasu pic1Національна академія наук України оголошує конкурс на  фінансову підтримку наукових колективів за грантами міжнародних програм, фондів, центрів та за науковими проєктами, які брали участь у конкурсах міжнародних програм.

Основна мета конкурсу — підсилення мотивації участі наукових колективів установ НАН України у конкурсах міжнародних програм, фондів, центрів шляхом надання їм на конкурсних засадах адресної фінансової підтримки з боку НАН України.

Запити на  фінансову підтримку наукових колективів за грантами міжнародних програм, фондів, центрів та за науковими проєктами, які брали участь у конкурсах міжнародних програм (далі - запити) приймаються з 01 по 28 лютого 2022 р. (включно).

Більш детальна інформація про умови конкурсу та форми запиту за посиланням: конкурс


Copyright © 1998-2015 Конкурс на фінансову підтримку наукових колективів за грантами міжнародних програм, фондів, центрів та за науковими проєктами, які брали участь у конкурсах міжнародних програм - Радіоастрономічний інститут НАН України. All Rights Reserved.
Contact to administrator